Match Factory Blog Uncategorized W żałobie po Ekwadorze. Czy Ekwador może znów stać się rajem?

W żałobie po Ekwadorze. Czy Ekwador może znów stać się rajem?

W żałobie po Ekwadorze. Czy Ekwador może znów stać się rajem? post thumbnail image

Czy Ekwador ma stać się kolejnym krajem Ameryki Łacińskiej pogrążonym w wiecznym kryzysie, takim jak Wenezuela i Honduras? Gdyby zaledwie kilka miesięcy temu zapytano mnie, jaki byłby jeden z moich ulubionych dziewięćdziesięciu krajów, do których podróżowałem, Ekwador znalazłby się w pierwszej piątce. Świat jest zbyt rozległy i imponujący, aby mieć jedno ulubione miejsce podróży. Zamiast tego zdecydowałem się wybrać kraj na każdym kontynencie; Ekwador był moim głównym celem podróży w Ameryce Południowej.

Dlaczego, można by zapytać, miałbym tak wysoko cenić tak mały, często pomijany kraj na zachodnim wybrzeżu? Dlaczego nie ma tam Brazylii, Chile czy Argentyny?

To dlatego, że Ekwador oferuje prawie wszystko, co oferują inne kraje Ameryki Południowej, a dodatkowo ma Galapagos! Kiedy odwiedziłem Ekwador w 2014 roku, wybrałem się na wycieczkę nurkową liveaboard po wyspach Galapagos, gdzie nurkowałem z rekinami młotami, rekinami wielorybimi, lwami morskimi, pingwinami, a nawet delfinami. Nigdy nie zapomnę, jak przyjazne i zabawne były lwy morskie w wodzie! Górna część wysp Galapagos była równie magiczna.

Related Post

Teoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczegoTeoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczego

Czy w Stanach Zjednoczonych naprawdę istnieje kult zabójców? Graffiti z uśmiechniętą buźką – Źródło – Grunge Chcę tylko podziękować wszystkim moim czytelnikom za pomoc w osiągnięciu 1,5 tysiąca obserwujących! Dziękuję