Match Factory Blog Uncategorized Teoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczego

Teoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczego

Teoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczego post thumbnail image

Czy w Stanach Zjednoczonych naprawdę istnieje kult zabójców?

Graffiti z uśmiechniętą buźką
Graffiti z uśmiechniętą buźką – Źródło – Grunge

Chcę tylko podziękować wszystkim moim czytelnikom za pomoc w osiągnięciu 1,5 tysiąca obserwujących! Dziękuję bardzo i są Państwo naprawdę niesamowici! Proszę sprawdzić tę ekskluzywną historię o Nocny targ ludzkich organów na Tajwanie za darmo w biuletynie Criminal File!

Detektywie, czy słyszał Pan o teorii morderstwa “uśmiechniętej twarzy”? Teoria ta została wysunięta przez dwóch emerytowanych detektywów z Nowego Jorku, Kevina Gannona i Anthony’ego Duarte. Uważają oni, że kultowy syndykat składający się z okrutnych zabójców aktywnie poluje na studentów w całej Ameryce od 1997 roku.

Teoria ta została po raz pierwszy zaproponowana po tym, jak znaleziono wielu młodych mężczyzn, którzy utonęli w kilku różnych stanach w USA.

Graffiti z uśmiechniętą buźką można również znaleźć w pobliżu miejsca, w którym odkryto niektóre ciała, wraz ze słowem “Sinsiniwa”, które jest rdzennym amerykańskim grzechotnikiem. Wszystkie ofiary pasują do profilu młodych i wysportowanych mężczyzn, którzy poszli pić w noc śmierci.

Według światowe statystyki utonięć, utonięcie jest jedną z najczęstszych przyczyn śmierci – każdego roku tonie ponad 320 000 osób. Dodatkowo graffiti z uśmiechniętą buźką można znaleźć niemal wszędzie i jeśli kazano by mi namalować obrazek sprayem, można się założyć, że uśmiechnięta buźka byłaby moją pierwszą myślą.

Na pierwszy rzut oka wszystkie zgony można przypisać serii niefortunnych zbiegów okoliczności. Ale nie byłaby to sprawa godna Criminal File, gdyby można ją było łatwo obalić już we wstępie, prawda?

Witamy w Criminal File, serii, w której szczegółowo omawiamy i dzielimy się naszymi teoriami na temat przerażających prawdziwych zbrodni, dziwacznych tajemnic i dziwnych wydarzeń w naszej wspólnej zbiorowej historii.

Jeśli są Państwo nowymi czytelnikami, witam w naszej społeczności entuzjastów prawdziwych zbrodni, co tydzień zagłębiamy się w króliczą norę chorobliwie mrocznych ciekawostek. Dla doświadczonych weteranów, witamy z powrotem, detektywie, proszę teraz zebrać płaszcz i notatnik.

Related Post