Match Factory Blog Uncategorized Czy to normalne, że biuro Inspektora Generalnego nie odpowiada na wielokrotne połączenia i wiadomości głosowe? Jestem gotów się założyć (parlay – dzięki “Sean”, w tym tempie jeden parlay zapłaciłby więcej niż rok pańskiej bzdurnej pracy, bzdurnych godzin i okropnej płacy, powodzenia)! Jestem również daleko poza wiekiem i poziomem wykształcenia pracy fizycznej.

Czy to normalne, że biuro Inspektora Generalnego nie odpowiada na wielokrotne połączenia i wiadomości głosowe? Jestem gotów się założyć (parlay – dzięki “Sean”, w tym tempie jeden parlay zapłaciłby więcej niż rok pańskiej bzdurnej pracy, bzdurnych godzin i okropnej płacy, powodzenia)! Jestem również daleko poza wiekiem i poziomem wykształcenia pracy fizycznej.

Czy to normalne, że biuro Inspektora Generalnego nie odpowiada na wielokrotne połączenia i wiadomości głosowe? Jestem gotów się założyć (parlay – dzięki “Sean”, w tym tempie jeden parlay zapłaciłby więcej niż rok pańskiej bzdurnej pracy, bzdurnych godzin i okropnej płacy, powodzenia)! Jestem również daleko poza wiekiem i poziomem wykształcenia pracy fizycznej. post thumbnail image

Myślę, że może coś się stało z połączeniami – jak zmiana trasy? Ale to nie może się zdarzyć w Ameryce, prawda? …..

Będę składał raport co roku, aż do ostatniego – ci ludzie są naprawdę źli, podli, okropni. Nigdy nie uwierzę w to, co mówią – nigdy nie powinienem był im ufać ani próbować zaprzyjaźnić się z tym starym, smutnym, samotnym mężczyzną – jest zniedołężniały i obłąkany i karmił moją ciotkę kłamstwami na temat wszystkiego, co zrobił w Salt Lake City, ponieważ jest naprawdę okropną, gównianą osobą, jak jego żona, ich siostrzenica i siostrzeńcy Sarah i Josh oraz ich siostra i szwagier Maddy i Isaac.

Pieprzeni okropni, okrutni, źli ludzie.

Mam pieprzony tytuł magistra – szkoła ma znaczenie, nigdy w to nie uwierzę, bez względu na to, jak bardzo starają się naruszyć moje prawa i “udowodnić swoją rację”.

UWAGA DO TYCH GŁUPICH, PIERDOLONYCH CIP – JEŚLI MUSICIE PODSZYWAĆ SIĘ POD KOMUNIKACJĘ MIĘDZYLUDZKĄ, ABY UDOWODNIĆ TO, CO CHCECIE ZROBIĆ – TO JUŻ, KURWA, ZAWIEDLIŚCIE, KRETYNI POZIOMU PIERWSZEGO.

KURWA, NIENAWIDZĘ ICH. Złożę raport do inspektora generalnego w tym roku, jeśli nie po to, by pokazać tym złym pizdom, że niektórzy ludzie nadal wierzą w rządy prawa, nawet jeśli nam się nie udaje, a przymusowe ingerowanie w czyjeś prawa i zdolność do pracy, a zamiast tego sabotowanie ich komunikacji i mówienie im, aby polegali na “umiejętnościach”, jest nie tylko głupią rzeczą do powiedzenia (ma sens – głupie pizdy to te, które zawsze to mówią), ale jest to coś, czego NIGDY NIE ZAPOMNĘ.

Byłem zmuszony spać na lotnisku w Newark przez 2 dni – nigdy już nie będę czysty, bez względu na to, ile razy będę brał prysznic.

Kurewsko gardzę tymi ludźmi. Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien im ufać, a oni będą łamać konstytucję przeciwko każdemu, tylko nie sobie, ale pomagają pociągać za sznurki, aby pomóc swoim dzieciom i wnukom dostać się do najlepszych szkół i najlepszych miejsc pracy.

co ma sens, ale nie powinieneś sabatować innych, aby uniemożliwić im robienie czegokolwiek, co według ciebie “jest dobrym życiem”, zwłaszcza gdy są to inne pokolenia i absolutnie nic podobnego do ciebie, aby nawet kurwa zacząć z wami, głupie pieprzone pizdy.

Related Post

Teoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczegoTeoria morderstw z uśmiechniętą buźką: Dziwny zbieg okoliczności lub coś złowieszczego

Czy w Stanach Zjednoczonych naprawdę istnieje kult zabójców? Graffiti z uśmiechniętą buźką – Źródło – Grunge Chcę tylko podziękować wszystkim moim czytelnikom za pomoc w osiągnięciu 1,5 tysiąca obserwujących! Dziękuję